SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz clk 230 kompresor
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2001
ID e produktit :
130949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes benz clk230 kompresor i sapo ardhur nga anglia nderrohet me golf 4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aalmir
Gjakova
044334194
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »