SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz 230 2.3 benxin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
Lloji :
Mercedes 230
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2001
ID e produktit :
130955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i po sa ardhur nga anglija bejm edhe ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aalmir
Gjakova
044334194
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »