SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jaguar
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '16
Lloji :
Jaguar S-Type
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
130960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jsguar shum e rujte.dizel .rrypin e ndrrun.servisin e kryn.kontrollimin teknik ne gjermani te po sa kryr.vetura gjendet ende ne gjermani mundeni e e shiku edhe ne mobile.de.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valon
Prishtinë
044766320
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »