SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel omega 2.2 viti 2002
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Lloji :
Opel Omega
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
130963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet omega ne gjendje perfekte ne gjakove dizell dje i ka dal regjistrimi me klimatronik me cenzora karrikat elektrike + me nxehmje me tampomat muzik ekstra perdet me rrym shem e rujtur si brenda dhe jasht e paster shpenzimet e garantune 5 euro 80kilometra......Kerri vjet u ble ne zvicerr dhe vjet eshte doganu vet me ka kushtu 5mi € eshte kerr teper i majten.numri telefonit 044918010
Informata rreth publikuesit
dino
Gjakovë
0037745608336
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »