SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel corsa ndrrim.me bmw 320 d 2001-2002
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
ID e produktit :
130964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa c 2004 1.2 benzin klim dvd regjistrim edhe 10.muaj perkthim i.menjehershem tel 044 606 936

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alfonz
045 282 278
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »