SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Insignia 2.0 CDTI Aùtomatik 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Opel INSIGNIA
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
130967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel insignia 2.0 CDTI * Opel Insignia 2.0CDTi * Viti i prodhimit 2010 * KLIMATRONIC * NAVIGACION * Karrikat ALKANTARA * MultiFunksion (Pulla ne Vallon) * Automatik-tiptronik * Nxemje ne Karriga * Tempomat * BordKompjuter * ABS * Airbag * Dritare Elektrike * ESP * Hallogenka * Auto Hold System * Pasqyret me nxemje * Pasqyret palohen ne menyr automatike * Senzora Shiu * Pasqyret me kontroll elektronik dhe ngrohje * Timon tresh * Alarm Fabrikisht të Opel-it * 4 Dritare elektronike me pulle (me hapje/mbyllje elektronike) * Radio CD * AUX * Phone * MULTIFUNKSION * Goma te Mira * 4x Dritare Elektrike * Ulëset e para me ngrohje, me rregullim të lartësisë, Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa. * Timoni, ndërruesi dhe freni i dorës nga lëkura * Drita të mjegullë para dhe Mrapa * Farat me rregullim të lartësisë * 045877178 Viber +37745877178 Bejme ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eduart
Vushtrri
045650220
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »