SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 TDI
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
130971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf5 1.9TDI 5 shpejtsi , fellnet bashk me guma jon ble 1700 euro qe 3 jav jon model 2016 edhe gumat model 2016 18tqe fellnet jon dal qe 1 muj prej fabrike , osht shum gjendje trregullt shum i paqt si mrena edhe jasht dritat i ka xenon prej mat mirave 70 euro jon ble te buqaj krejt senet i ka treja qe 1 vjet u doganu regjistrimi i par edhe qe i ka skadu qe 10 dit osht shum gjendje te rregullt edhe nuk hi ndrrim me as ni kerr as me kurqo veq me pare ndor e shes faleminderit nr tel : 049297674
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
049297674
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »