SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
hyundai sonata 2.0 crdi 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '17
Lloji :
Hyundai Sonata
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
166,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Gjurmues
ID e produktit :
130977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
hyundai sonata 2.0 crdi
166000 km origjinale
me full opsione
ne gjendje shume te mir teknike dhe optike
per ma shum mundeni me pa veturen
VIBER +37744607343
Informata rreth publikuesit
astrit
Klinë
044607343
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »