SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chrysler sebring 2009. 2.0 tdi
Çmimi :
€9,300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Lloji :
Chrysler Sebring
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
131002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I sapoardhur nga zvicrra me servise te kryera.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »