SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet passat 2.0 i posa ardhur nga zvicra 1500 euro i diskutishum
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
131021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet passat 3b i sapo ardhur nga zvicra 2.0 viti i prodhimit 1999 qmimi 1500 qmimi osht i diskutishum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbb
Munich, Germany
049423027
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »