SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Landrover Freelander TD4
Çmimi :
€3,950.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
Lloji :
Land Rover Freelander
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
279,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
131022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Landrover Freelander TD4- Automatik- 2.0 Dizel- Karrika me elkur- Karrika me nzenje shofer & passager- AC Klime- Gjamat me rryme- CD-Radio Aux- KukeVetura osht me tabla te Suedis pa dogane.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alton
043941079
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »