SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Lloji :
Alfa Romeo 147
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
131032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Alfa romeo ne gjendje shume te mire,bej edhe ndrrim
Informata rreth publikuesit
LL
Prishtinë
+37744556603
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »