SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Kangoo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '17
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,421
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
131037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault KANGOO
Viti: 2002
Motorr: 1.9 dissel
Km: 186.000
Manual: 5 shpejtesi
5 dyer / 2 ulse
Ngarkes deri ne 800 kg

044416621
Gjamat e pasem te zi
Radio CD player
Me kuk per karroc rimorkio
Goma te reja
Te gjitha serviset e kryera, dhe ne gjendje shum te mir pune .
Dhe liber servisi .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premtim
Gjakovë
044416621
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »