SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi pajero
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
Lloji :
Mitsubishi Pjaero
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2000
ID e produktit :
131047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mitsubishi pajero viti prodhimit 2000 044433177

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon M.
Vazzola
044689550
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »