SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz 220 - 1998
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,580
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1998
ID e produktit :
131057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz 220 - 1998
E pajisur me certifikate origjinale
Kontakt - 0682084220
Informata rreth publikuesit
Klejdi
Tirana, Albania
0682084220
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »