SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura polo 1.2 2002
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
131061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte e importuar nga zvicrra,1.2 benzin regjistrim rks , per me shum infoqmimi 3800 euro i diskutushem045627018

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Buni
045627018
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »