SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi T4 2.5 TD-I I POSA ARDHUR NGA ZVICRA 2003 045-407-954
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
236,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
131062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Kombi Posedon:Airbag,Abs,Mbyllje qendrore,Gjamat elektronik,Viti i prodhimit 2003. Numri i telefonit 045-407-954

Kombi t4 fiat ducato peugeot boxer citroen jumper peugeot boxervito lt crafter .
Informata rreth publikuesit
Blenard
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »