SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Amarok Highline 4 motion
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Touareg
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
126,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
ID e produktit :
131066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e tipit Volkswagen Amarok. Motorrin e ka 2.0 TDi me dy te kuqe. Vetura posedon te gjitha opcionete mundshme plus extra, Navi, Bluetooth, telefon, Aux, 6 shpejci, lekure e zezë, tempomat dhe drita extra me vlerë. Edhe hekrat qe i ka per rreth dhe lart jan extta te porositura per montim origjinal......Gjindem ne pushime në Kosovë, nëse ka ndonjë te interesuar për të, e shes, nese jo kthehemi më të po sa të më mbaron pushimi vjetor.Numri tel. 049817117 ose 049384807. Numri viber +46722890008.Ju mirepres!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ladde
Drenas
049817117
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »