SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet gjeta fave viti I prodhimit 1989 turbo dizell
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1989
ID e produktit :
131090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ka 1 vit regjistrim Gjilan

Numri kontaktues 044590593Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liburn
Gjilan
044590593
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »