SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat TDI Diesel Highline Xenon Klimaautomatik 138.000KM
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
131101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Passat 2.5 TDI Diesel Limozine.
Eshte Highline dhe ka shume ekstra si Xenon, Klima automatik, Alufelge. Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike Km Origjinale dhe shume e ruajtur. Vete e kam blere ne Gjermani dhe regjistruar ne tabela KS. E shes sepse nuk jetoj ne Kosove dhe vetem per pushime po perdoret. Te interesuarit serioz te me shkruajne email ketu ose ne tel. 044191519 ose viber 044444110
Informata rreth publikuesit
Ofertuesi
Prishtinë
044191519
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »