SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pasat 1.9 TDI i te Kuqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
131115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Pasat 1.9 TDI i te Kuqe viti 1999 ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Deçan
044230460
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »