SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 2.5 tdi v6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
131125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi a4 2.5 tdi v6 ne gjendje shum te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
visar
Skënderaj
044214365
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »