SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Range Rover 2003
Çmimi :
€11,250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Lloji :
Land Rover Range Rover
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
257,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2003
ID e produktit :
131137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Range Rover 2003 - Disel - I Doganuar !!
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
41799244676
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »