SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
4
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor
Lloji :
AC Cobra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
5000.00
Viti :
1990
ID e produktit :
131144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
111111111111111
Informata rreth publikuesit
Redon
Prishtinë
044634634
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »