SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
131151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206
Shitet vetura Peugeot 206 1.9 dizell (hdi), Regjistrim Ka Deri 01.02.2017,CD , Alarem hargjimet shum te vogla ne gjendje shum të mir për me shum na kontaktoni ne 043-930-342
Informata rreth publikuesit
Albi
Mitrovicë
0038649504700
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »