SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Aster
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
148,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2006
ID e produktit :
131175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel Aster 1.7 diesel viti i prodhimit 2006, makina asht ne gjendje te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkumbim
Malishevë
049831830
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »