SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes ndrroj KTM Super Duke 990 R 2007
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
Lloji :
KTM
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
131176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose nderroj KTM Super Duke 990 R viti prodhimit 2007 rami karaserija 2011 krejt pjest i ka ekstra e shes ose e ndrroj me naj vetur jo matorr :D
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
049297674
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »