SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Touran 1.6 TDI ( I e kuqe) Viti 2011
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
131182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Touran 1.6 TDi ( I e kuqe) viti 2011, ne gjendje perfekt, vetura posedon 7 ulse eshte shume ekonomike, ka regjistrim plote 1 vite e sapo regjistruar.
Tel 045 635 625
045 565 515
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
045 635 625
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »