SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Bmw 530d 12.2008
Çmimi :
€9,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
131192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw te posardhur nga Gjermania ka 190mij km ,i prodhuar ne muajin e 12 te vitit 2008. Ka chip tunning dmth fabrikant eshte 231 ps+chip tuning

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mercedes
Prizren
049579000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »