SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
ID e produktit :
131224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 TDI i thjesht Km i ka te sakta

Serviset i ka te kryne

Rrrypin dhamzor ka te nderrum

Eshte ne gjendje te mir teknike

Klim atronik

ESP ABS

Ndrrim nuk baj

Qmimi sipas Marrveshjes

Pres Blers Serioz
Informata rreth publikuesit
Fakir
Ferizaj
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »