SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 270E
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Lloji :
Mercedes E 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
131241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes 270E dizell i sa po ardhur nga jasht ne gjendje shum te mire teknike pasi eshte vozitur rruges deri ne ks.Vetura i posedon te gjitha kushtet dhe eshte per bleres serioz.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Prishtinë
044688421
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »