SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aleferome vw golf audi mercedese
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Lloji :
Alfa Romeo 159
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
131243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite Alfa Rome 159 automtik 1.9 JTDm viti 2006
Rigjistrim shkurt 2017 te kalune 176 mi i ardhur nga zvicrra shpezime minimale 5.5 litra naft 100 kilometra cezor para dhe mrapa karrikat me nxemje.Kaishi i dhozorve ka garacion edhe 2 vite edhe 70000 mi kilometra nuk ndrrohet.
Vetura eshte vozitur shum pak ne Kosove mund te kontrolloni ne gjdo servise per te gjitha vetura perkthehet menjher tek blersi.

049 715 533

Viber:+386 49715533

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mendi
Fushë Kosovë
049280065
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »