SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Tiguan 2.0 tdi DSG 4Motion -08 rks 1 vit 01
Çmimi :
€14,400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '17
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
131252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tiguan 2.0 tdi DSG 4Motion 08.2008 VITI prejardhja CH 140 ps Shpenzimet 5.5 rrug hapur Senzora para mrapa parkingut Gjamat e zi mrapa fabrikisht Sport & style seria qmimi 14400 mi sapo regjistruar dogane dhe rks 1vit i plot. ndrrim nuk bojm per me shume kontakto:viber +37745644680

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »