SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 406 2.0 HDi FULL 1 VIT Rexhistrim!
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
Lloji :
Peugeot 406
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
131259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 406 2.0 HDi ne gjendje perfekte. Motori i nderruar me vetem 90,000 te kaluara si dhe nderruesi i ri i shpejtsive. I sapo servisuar komplet ne detaje.

Dritaret elektronike, Manual, Klimatronic, ABS, ASR, Senzor shiu, ASC , , Tabela RKS, etj.

Shpenzimet e kombinuara: 4.6L/100km

Rexhistrim FULL 1 VIT (deri me 6 Tetor 2017)!
Qmimi i panegociushem

Ndrrim i mundshem!

049 800 150
Informata rreth publikuesit
Dionis
Ferizaj
049800150
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »