SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 525 tds
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
ID e produktit :
131282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ne shitje bojm edhe ndrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mahir
Prizren
044421379
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »