SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel corsa automatik 1.2
Çmimi :
€4,350.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
ID e produktit :
131288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa automatik 1.2 benzin 2002,klimatronik,komanda timon,te gjitha serviset e kryera nr per kontakt +37744677940 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bardh
Therandë
044677940
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »