SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bamoto 150 cc ngjendje perfekte
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2008
ID e produktit :
131289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bamoto 150 kubik ne gjendje perfekte qdo pjes mekanike e ka tndrume krejt treja pjest i ka

nr kontaktus 0037745595317Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rivaldo
0037745595317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »