SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3 i
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1988
ID e produktit :
131292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.3 benzin,hargjime t vogla .. servis i krym,goma t reja m+s,kater dyer,mp3-usb,n emer tem RKS deri 28.09.2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Denis
Brasília, Brazil
049209439
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »