SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi A4 2004
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
252,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
131309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi a4 tdi (i) kuqe 96KW , e doganuar per her te par ne janar te 2016 , 252000km te kaluara , makina ne gjendje perfkete ,
cmimi 6000pak i diskutueshem
nuk
bej ndrrim , pres blers serioz nr per kontakt
0038649641504
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qlirim
Prishtinë
0038649641504
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »