SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,155
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
131313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 1.9 Tdi manual 5 shpejtsi viti 2004 vetura posedon klim funskionale ESP airbag fellne me goma te reja gjendja shum e mir e sapo servisuar e regjistruar 11 muaj te interesuarit mund te lajmrohen Nr.049-857-543 si dhe ne viber..
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »