SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat B5
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
131319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat B5 2001
1.9 naft
131 ps
Di te kuqe
fellgat 17 me guma te reja
liber te servisit
2 qelsa
serviset te gjitha i ka te kryme me ni fjal kerri osht tip top ska sen qi si mungon
Postuar nëpërmjet celularit Nr kontaktus 045266927
Informata rreth publikuesit
Flakdon
Gjilan
045266927
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »