SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW Seria 5 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
131321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seria 5 2005

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ergi
Gjilan
0698222062
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »