SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta TDCI 1.4 cc
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Spoiler
ID e produktit :
131334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në gjendje shum të mire për vozitje
Serrvisim ne servis te autorizuar StarTech Motors . Dhëmbzor set , pompa e ujit
Garancion 100.000 km (3 vjet)
Klim
ABS
CD
Fellne origjinale ford 15
Goma te dimrit me fellne te reja
Informata rreth publikuesit
Visar
Gjakova
Gjakova [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »