SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes A class
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
Mercedes A Class
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,300,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
131338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes A clas , automatik viti i prodhimit 2004

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Saranda
Prishtinë
044404716
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »