SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault espace
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
Renault Espace
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
27,668
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
131346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault espace 2.2 dizel 7 ulse Airbag AbsCd runerKlimXhama elektronikPasqyre elektronikeIpershtashem per familje te madhe dhe taksi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Ferizaj
044224822
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »