SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kymco xciting 500
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
17,858
Motori (kubik) :
27.00
Viti :
2007
ID e produktit :
131354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet skuteti 500 cc eshte prodhim i kymco , eshte ne gjendje te mir dhe i sapo ardhur nga jasht , posedon frenin e dores i ka 18000 km tkalume viti i prodhimit 2007 eposedon edhe gepekun , helmeten motorri i ka 27 kw

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kushtrimi15
+38649755678
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »