SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 2.0 TDI
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
131362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Audi A4 2.0 TDI Viti i Prodhimit 2005
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike ,
Regjistrim deri ne korrik te 2017
Vetura posedon: Navigacion,Abs,Airbag,Klim automatike,4 xhamat elektronik,mbyllje elektrokike ,2 qelsa,4 goma te veres me fellne 17",4 goma te dimrit me fellne 16",
Qmimi i diskutueshem
Te interesuarit mund te kontaktojn edhe ne viber
+37744930265
Informata rreth publikuesit
Lundrim
Prishtinë
044930264
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »