SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK PA DOGAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:47
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
131371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSAT 1.9 TDI 74 kw PA DOGANE KLIMATRONIK ULSE ME NXEMJE DRITARE ELEKTRONIKE ESP AIRBAG ABS VITI I PRODHIMIT 26:08:2003 NGJYRA ARI SHUM I RUJTUN I SAPO ARDHUN NGA JASHT PER ME SHUM 045 209 616 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edonis
045 209 616
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »