SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Astra
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
131374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra viti i prodhimit ne fund te 1999 esht ne gjendje te rregullt 12 muj regjistrim klim dyzonale etj Nr telefonit 049732944 044232107
Informata rreth publikuesit
Edmond
Kërpimeh
Kërpimeh [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »