SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz sprinter 315cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:01
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,556
Motori (kubik) :
315.00
Viti :
2006
ID e produktit :
131384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz sprinter 
315 Cdi 
Manuel 6 shpejtsi 
Viti 2006 
Km184555
Pa Dogan 
Hebebyn 
Koffer
Central

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Vushtrri
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »